Похід Гуцульськими Альпами: від Попа до Попа

Це похід в унікальний район Українських Карпат, один з найкрасивіших і незвичайних – Мармароський масив. Гуцульські Альпи, Мармароси, Рахівські гори, Мармареуш  – це місце має багато назв. Найдавніші та найбільш цікаві за рельєфом гори – стрімкі скелясті схили, глибокі річкові долини і водоспади, кам’яні вершини, величезні перепади висот – не залишають байдужими ні новачка, ні бувалого туриста. А ще, по самісінькому гребеню Мармароського хребета проходить кордон, що розділяє Україну та Румунію. Маршрут побудований таким чином, щоб крім Мармарос здійснемо сходження і на найвищий хребет України – Чорногірський, піднімемося на одну з найцікавіших його вершин – гору Піп Іван (Чорногірський).

ДАТИ ПОХОДУ: 15 — 21 СЕРПНЯ (виїзд з Києва 14 серпня — повернення 22 серпня)

Тривалість 7 днів, дистанція 67 км.
Маршрут походу: с. Ділове – пол. Струнги — г. Жербан (1794 м) — г. Піп Іван Мармороський (1937 м) — г. Мезипотоки (1713 м) — г. Мика-Маре (1816 м) — г. Стіг (1651 м) — г. Піп Іван Чорногірський (2028 м) — г. Вухатий Камінь — с. Дземброня

ПРОГРАМА ПОХОДУ:

День 1. Київ — Рахів- с. Ділове – р.Білий потік – пол. Струнги — 12 км
На потязі прибуваємо в Рахів, потім переїжджаємо на мікроавтобусі в с. Ділове. Тут проходить реєстрація у прикордонників, оскільки маршрут проходить по Українсько – Румунському кордоні. Після вирішення всіх питань вирушаємо у маршрут. Піднімаємося вздовж р. Білий потік, стаємо на ночівлю на полонині Струнги.

День 2. Пол. Струнги — пол. Межипотоки — 16 км
Зранку здійснимо сходження на найвищу точку Гуцульських Альп — г. Піп Іван Чорногірський (1938 метрів), з якого Гуцульські Альпи виглядають найкраще. Далі рухаємося вздовж україно-румунського кордону, проходимо вершини Головачин та Бендряска та зупиняємося на ночівлю на полонині Межипотоки.

День 3. Підніжжя г. Межипотоки – г. Неняска – г. Стіг — 15 км
Перевалюємо через Межипотокі і піднімаємося на вершину г. Міка — Маре ( Нинеска ) звідки відкривається чудовий вид на вищі вершини Мармарошський гір — Феркеу і Міхайліку, які знаходяться на території Румунії. Потім ми покидаємо кордон і заглиблюємося в територію України.

День 4. г.Стіг — пол. Гропа — 9 км
Попрощавшись з україно-румунським кордоном почнемо рухатися до наступної цілі нашого походу – Чорногірського хребта. Проте, в цей день, ми ще не збираємося штурмувати хребет, а підійдемо якомога ближче до схилу, щоб наступного дня було простіше. На ночівлю ж зупинимося на мальовничій лісовій галявині недалеко від полонини Гропа.

День 5. Пол. Гропа – г. Піп Іван Чорногірський – г. Вухатий камінь — с. Дземброня — 15 км.
Зранку ми продовжуємо нашу подорож, і сьогодні ми піднімемося на відому вершину Піп Іван Чорногірський, де збереглися розвалини старої польської обсерваторії «Білий слон». Помилуємося краєвидами найвищого гірського хребта України – Чорногора. Після цього відправимося до с. Дземброня.

День 6. с. Дземброня — лаунж. Відпочиваємо та насолоджуємося красою Карпат

День 7. Переїджаємо до Ворохти звідки відправляємося потягом до Києва.

Організаційний внесок учасника — 2300 грн.. З цієї суми оплачується: харчування протягом походу, оренда групового спорядження (намети, казани, тенти, газове обладнання, газові балони, рем. набір, jps тощо), групова аптечка, оформлення дозволів. Крім квитків на потяг та переїздів.

Щоб долучитися до походу, отримати більше інформації залишіть свої дані і ми зв’яжемося:

Або телефонуйте 093 876 35 42 (viber, telegram)

У нашому блозі можна почитати розповідь про попередні походи Мармаросами:

2020-08-15T21:01:00

  дн.

  ч.  мин.  сек.

до

Похід Гуцульськими Альпами: від Попа до Попа

А тут фото з Мармарос з наших попередніх походів:

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s