Похід Гуцульськими Альпами: від Попа до Попа

Це похід в унікальний район Українських Карпат, один з найкрасивіших і незвичайних – Мармароський масив. Гуцульські Альпи, Мармароси, Рахівські гори, Мармареуш  – це місце має багато назв. Найдавніші та найбільш цікаві за рельєфом гори – стрімкі скелясті схили, глибокі річкові долини і водоспади, кам’яні вершини, величезні перепади висот – не залишають байдужими ні новачка, ні бувалого туриста. А ще, по самісінькому гребеню Мармароського хребета проходить кордон, що розділяє Україну та Румунію. Маршрут побудований таким чином, щоб крім Мармарос здійснемо сходження і на найвищий хребет України – Чорногірський, піднімемося на одну з найцікавіших його вершин – гору Піп Іван (Чорногірський).

ДАТИ ПОХОДУ: 15 — 21 СЕРПНЯ (виїзд з Києва 14 серпня — повернення 22 серпня)

Тривалість 7 днів, дистанція 67 км.
Маршрут походу: с. Ділове – пол. Струнги — г. Жербан (1794 м) — г. Піп Іван Мармороський (1937 м) — г. Мезипотоки (1713 м) — г. Мика-Маре (1816 м) — г. Стіг (1651 м) — г. Піп Іван Чорногірський (2028 м) — г. Вухатий Камінь — с. Дземброня

ПРОГРАМА ПОХОДУ:

День 1. Київ — Рахів- с. Ділове – р.Білий потік – пол. Струнги — 12 км
На потязі прибуваємо в Рахів, потім переїжджаємо на мікроавтобусі в с. Ділове. Тут проходить реєстрація у прикордонників, оскільки маршрут проходить по Українсько – Румунському кордоні. Після вирішення всіх питань вирушаємо у маршрут. Піднімаємося вздовж р. Білий потік, стаємо на ночівлю на полонині Струнги.

День 2. Пол. Струнги — пол. Межипотоки — 16 км
Зранку здійснимо сходження на найвищу точку Гуцульських Альп — г. Піп Іван Чорногірський (1938 метрів), з якого Гуцульські Альпи виглядають найкраще. Далі рухаємося вздовж україно-румунського кордону, проходимо вершини Головачин та Бендряска та зупиняємося на ночівлю на полонині Межипотоки.

День 3. Підніжжя г. Межипотоки – г. Неняска – г. Стіг — 15 км
Перевалюємо через Межипотокі і піднімаємося на вершину г. Міка — Маре ( Нинеска ) звідки відкривається чудовий вид на вищі вершини Мармарошський гір — Феркеу і Міхайліку, які знаходяться на території Румунії. Потім ми покидаємо кордон і заглиблюємося в територію України.

День 4. г.Стіг — пол. Гропа — 9 км
Попрощавшись з україно-румунським кордоном почнемо рухатися до наступної цілі нашого походу – Чорногірського хребта. Проте, в цей день, ми ще не збираємося штурмувати хребет, а підійдемо якомога ближче до схилу, щоб наступного дня було простіше. На ночівлю ж зупинимося на мальовничій лісовій галявині недалеко від полонини Гропа.

День 5. Пол. Гропа – г. Піп Іван Чорногірський – г. Вухатий камінь — с. Дземброня — 15 км.
Зранку ми продовжуємо нашу подорож, і сьогодні ми піднімемося на відому вершину Піп Іван Чорногірський, де збереглися розвалини старої польської обсерваторії «Білий слон». Помилуємося краєвидами найвищого гірського хребта України – Чорногора. Після цього відправимося до с. Дземброня.

День 6. с. Дземброня — лаунж. Відпочиваємо та насолоджуємося красою Карпат

День 7. Переїджаємо до Ворохти звідки відправляємося потягом до Києва.

Щоб долучитися до походу, отримати більше інформації залишіть свої дані і ми зв’яжемося:

Або телефонуйте 093 876 35 42 (viber, telegram)

У нашому блозі можна почитати розповідь про попередні походи Мармаросами:

2020-08-15T21:01:00

  дн.

  ч.  мин.  сек.

до

Похід Гуцульськими Альпами: від Попа до Попа

А тут фото з Мармарос з наших попередніх походів:

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s