Похід Чорногірським хребтом

Похід в самісіньке серце Українських Карпат — місце найвищих гір, найвисокогірніших озер, неповторних панорам. Пройдемо більшу частину Чорногірського хребта. Здійснимо сходження на найвищу вершину україни — Говерлу, на двотисячники — Петрос та Гутин Томнатик, містичні гори Ребра та Шпиці. Відпочинемо на березі високогірного озера Несамовите.

ДАТИ ПОХОДУ: 21-26 серпня 2022
Формат: класичний похід з ночівлями в наметах та переходами з рюкзаками 5-14 км за день.
Дистанція:59 км Складність: середня

Щоб приєднатися до подорожі реєструйтеся

Або за телефоном 093 876 35 42 (viber, telegram)

Програма походу:

День 1. Кваси — полонина Менчул. Потягом прибуваємо в с. Кваси, і одразу відправляємося на маршрут. На нас чекає підйом до підніжжя г. Петрос через букові ліси та карпатські полонини, на висоту біля 1200 метрів. Дорогою спробуємо природньої мінеральної води, якою славиться село.  Дистанція 9 км. Перепад висот 900метрів.

День 2. Полонина Менчул — Петрос — Перемичка. Наш маршрут пролягатиме через четверту за висотою вершину України — гору Петрос (2020 метрів). З вершини відкриється найкращий вид на Чорногірський хребет та найвищу вершину України — Говерлу. Після вершини на нас чекатиме досить стрікий спуск до «перемички» між Петросом і Говерлою, де і станемо на ночівлю. Дистанція 10 км. Перепад висот 600 метрів.

День 3. Перемичка — Говерла — Несамовите. Зранку на нас чекатиме сходження на найвищу вершину України гору Говерла (2061 метр). А потім будемо рухатися по Чорногірському хребту до одного з найгарніших гірських озер Україна — Несамовитого, неподалік якого станемо на ночівлю. Дистанція 10 км. Перепад висот 500 метрів.

День 4. Озеро Несамовите — Шпиці — Гутин-Томнатик — старий притулок. Продовжимо рухатися по Чорногірському хребту. Здійснемо сходження на містичну гору Шпиці та на один з маловідвідуваних двотисячників — гору Гутин Томнатик. Відпочинемо з видом на найвисокогірніше озеро — Бребенескул  Дистанція 12 км. Перепад висот 700 метрів.

День 5. Руїни австрійського притулку — хребет Кострича. Першу половину дня будемо рухатися містичним лісом, а потім на нас чекатиме підйом на хребет Кострича та одноіменну вершину звідки відкривається одна з найповніших панорам на Чорногірський хребет. На одній з полонин станемо на ночівлю. Дистанція 12 км. Перепад висот 300 метрів.

День 6. Хребет Кострич — Кривопільський перевал. Від місця ночівлі спускаємося до Кривопільського перевалу, а звідти переїджаємо до Ворохти, звідки відправляється наш потяг. Дистанція 5,5 км. Перепад висот 450 метрів.

Організаційний внесок 2900 грн (- клубні знижки)
-оренда групового спорядження (намети, казани, тенти, газове обладнання, газові балони, рем. набір, jps тощо);
-харчування протягом подорожі (готуємо на багатті в порядку чергування);
-фото з подорожі;
-допомога при купівлі квитків;
-групова аптечка, страхування;
-супровід гіда;
-вхід у заповідник і плата лісникам.

Окремі витрати: квитки на потяг, трансфери по маршруту, власні витрати, сувеніри, музеї, кафе.

Щоб приєднатися до подорожі реєструйтеся

Або телефонуйте 093 876 35 42 (viber, telegram)

1661016360

  дн.

  ч.  мин.  сек.

до

Похід Чорногірським Хребтом

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s