Трекінг по Італії. Чінкве Терре + Флоренція та Піза

Національний парк Чінкве Терре розміщується  на західному узбережжі Італії, в регіоні Лігурія. Завдяки унікальним морським та гірським пейзажам, а також наявністю середньовічних пам’яток він входить до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Чінкве Терре (в перекладі з італійської – п’ять земель) простягається на декілька кілометрів вздовж скелястого лігурійського узбережжя і включає в себе 5 середньовічних міст: Ріомаджоре, Манарола, Корнілья, Вернасса та Монтерросо-аль-Маре. Ще два століття тому цей регіон був практично ізольований від зовнішнього світу (внаслідок скелястого складного рельєфу не було доріг, які б з’єднували його з зовнішнім світом) і всі містечка були типовими рибальськими та сільськогосподарськими територіями. Вони побудовані понад морем і з’єднуються між собою численними пішохідними стежками, що робить цей регіон одним з наймальовничіших та найкращих місць для легкого трекінгу.

В цій подорожі на нас чекають піші переходи між містечками Чінкве Терре (близько 5 — 10 кілометрів за день) + відвідування Флоренції і Пізи та їх основних памяток. Проживаємо в комфортних апартаментах. По маршруту пересуваємося без рюказків.

Дати подорожі: 10-17 квітня 2022

День 1. Після прибуття в Мілан відправляємося до міста Ла Спеція, яке знаходиться на узбережжі Лігурійського моря, є центром однойменної провінції. Традиційно саме з цього міста розпочинається більшість подорожей до Національного парку Чінкве Терре. Саме тут ми зупиняємося в затишних апартаментах на найближчі 5 днів. А далі кожного дня на потязі будемо відправлятися на новий пішохідний маршрут по п’ятиземеллю. Ну а першого дня ми прогуляємося містом та відвідамо найкрасивіші місця.

День 2. Перший активний день. Зранку ми відправимося потягом до першого з містечок Чінкве Терре — Ріомаджоре (дорога займе всього 7 хвилин). А далі нас чекає два невеликі пішохідні маршрути — «кільце Ріомаджоре», на якому відвідаємо святилища Монтенеро, що стоїть з ХІ ст.. побачимо поселення у всій його красі з висоти 340 м (одна з найкращих видових площадок у всьому П`ятиземеллі). А далі відправимося «стежкою Беккара» до наступного містечка — Манаролли. Дистанція 6 км.

День 3. Потягом переїжджаємо до другого з містечок Чінкве Терре – Манароли. Воно ніби затиснуте між двома скелями, і фактично лише з однією прямою широкою вулицею знову виводить нас до моря. Панорама Манароли — візитна картка Чінкве Терре, адже фото цього містечка найчастіше можна побачити на листівках та рекламних постерах. З Манароли ми відправимося пішки до наступного містечка пятиземелля — Корнільї. Це єдине містечко, яке не знаходиться біля самого моря, а розміщене на скелі висотою близько 200 метрів. Дистанція 7 км

День 4. Зі спокійної та затишної Корнільї відправляємося до найвищої точки нашого маршруту — невеличкого селища Сан Бернардино, яке розміщується майже на вершині гори на висоті близько 400 метрів, та з якого відкривається панорама на Корнілью, узбережжя Чінкве Терре та Лігурійське море. Після перепочинку на видовому майданчику біля церкви, спускаємося до четвертого з міст Чінкве Терре — Вернацци. Звідки відправимося потягом до останнього з міст П’ятиземелля – Монтероссо. Монтероссо — найбільше за площею та населенням містечко, яке має більш рівнинний рельєф та великий піщаний пляж, де скупаємося. Дистанція 10 км.

День 5. Відвідаємо середньовічне місто Портовенере. Погуляємося вузькими вуличками та піднімемося на видову стежку навколо містечка. Дистанція 5 км.

День 6. Зранку відправляємося до Пізи, де відвідаємо славнозвісну площу Чудес та «потримаємо» падаючу Пізанську вежу. Прогуляємося центром міста, а надвечір дістанемося Флоренції, де заселимося в апартаменти.

День 7. Насолоджуємося столицею Відродження. Прогуляємося найцікавішими місцями.

День 8. Повернення до Києва

Організаційний внесок учасника — 449 євро. З цієї суми оплачується: ночівлі в апартаментах; харчування протягом подорожі (готуємо разом в апартаментах); оренда групового спорядження; оформлення необхідних документів; допомога при купівлі авіаквитків; групова аптечка, супровід гіда.
Окремі витрати: переліт, громадський транспорт, власні витрати (сувеніри, музеї, кафе).

А про наші попередні подорожі читайте тут:

Фото з наших попередніх мандрів:

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s