Трекінг по Італії. Чінкве Терре + Флоренція та Піза

Національний парк Чінкве Терре розміщується на західному узбережжі Італії, в регіоні Лігурія поруч з містом Спеція. Завдяки унікальним морським та гірським пейзажам, а також наявністю середньовічних пам’яток він входить до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Чінкве Терре (в перекладі з італійської – п’ять земель) простягається на декілька кілометрів вздовж скелястого лігурійського узбережжя і включає в себе 5 середньовічних міст: Ріомаджоре, Манарола, Корнілья, Вернасса та Монтерросо-аль-Маре. Всі містечка побудовані понад морем і з’єднуються між собою численними пішохідними стежками, що робить цей регіон одним з наймальовничіших та найкращих місць для трекінгу.

В цьому невеличкому поході на нас чекають піші переходи між містечками Чінкве Терре (близько 10 — 15 кілометрів за день) + відвідування Флоренції і Пізи та їх основних памяток.

Дати походу:

Тривалість подорожі: 8 днів

Подорож буде у форматі легкого походу з маленькими рюкзаками (близько 20 літрів) та ночівлями в готелях та апартаментах.
Маршрут походу: Піза — Ла- Спеція — Портовенере — Ріомаджоре — Манарола — Корнілья — Вернасса — Монтероссо — Леванте — Флоренція — Піза.

А про наші попередні подорожі читайте тут:

Фото з наших попередніх мандрів:

1 комментарий

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s